""
1
Susisiekite
Vardas
Telefonas
Žinutė
0 /
Previous
Next
Kur

Kur

Viename žaliausių miesto kampelių, tarp Neries ir Vingio parko. Harmoningos aplinkos apsuptyje įgyvendiname netikėčiausias idėjas ir sprendimus.

Kaip

Kaip

Kasdien. Kūrybiškai. Profesionaliai.
Mūsų tikslas – kurti pridėtinę vertę Jūsų verslui, pasitelkus sukauptą patirtį, žinias ir turimus ryšius.

Komage

Komage

Pasakojame istorijas, kurias išgirsta. Organizuojame renginius, kurie įsimena. Formuojame patrauklų įvaizdį, kuriame kokybišką turinį, nes tai sudaro sėkmingos komunikacijos pagrindą.

Jurga

KOMAGE finansinė sveikata, verslo tikslai, svarbiausių sprendimų priėmimas, nuolatinis tobulėjimas ir augimas – tai svarbiausios gijos, kurias direktorė Jurga laiko savo rankose. Jos įvairiapusė darbo patirtis ir sukauptas žinių bagažas leidžia sėkmingai gyvuoti ir nuolat išsikelti vis aukštesnius tikslus. Daugiau nei 18 m. Jurga veikia komunikacijos, rinkodaros srityse. Yra prisidėjusi prie naujų produktų ir įmonių įvedimo į rinką. Taip pat vertingos darbo patirties sėmėsi įvairiose lietuviško kapitalo bei tarptautinėse įmonėse Lietuvoje ir už jos ribų.
„Buvimas unikaliu ir gebėjimas tuo unikalumu prisidėti prie bendrų komandos tikslų – tai raktas į sėkmę“ – verslo kloties receptu dalinasi Jurga.

Audronė

Audronė – tikra komandos siela, motyvuojanti ir vedanti į priekį. Per savo profesinės karjeros kelią ji spėjo užimti TV laidos redaktorės, radijo laidų vedėjos pozicijas, tapti neformaliojo švietimo mokytoja, mokymų pranešėja, aktyviai dalyvauti tiek vietiniuose, tiek tarptautinės savanorystės projektuose. Po kiek laiko pasuko renginių organizavimo bei rinkodaros kryptimi, kur labiausiai save realizavo tapusi prekės ženklo vadove. Vėliau marketingo ir komunikacijos projektų vadovės pareigas ėjo aplinkosaugos srityje veikiančioje įmonėje, o šiuo metu užima projektų direktorės poziciją.
„Svarbu nebijoti žengti už komforto zonos ribų ir drąsiai veikti, net jeigu kartais ir ištinka nesėkmė, nes tik įgyta patirtis skatina tobulėti bei užaugina sparnus naujoms svajonėms ir tikslams“ – tvirtai sako Audronė.

Jūratė

Prieš pasukdama į komunikacijos sritį, Jūratė penkerius metus dirbo reklamos agentūroje, kurioje sėkmingai valdė ir įgyvendino reklamos projektus. Vertingos darbo patirties sėmėsi dalyvaudama įvairiuose visuomeniniuose projektuose, organizuojant ir viešinant renginius. Dar studijuodama filologiją, nuolat rašė ir vertė įvairaus pobūdžio ir žanro tekstus, kas paskatino žengti tolimesniu komunikacijos keliu. Baigusi tarptautinės komunikacijos magistro studijas, pasinėrė į šią sferą, kurioje kasdien gilina savo žinias ir susiduria su naujais iššūkiais.
„Plati šypsena, pozityvus mąstymas ir nepamainomas optimizmas – tai sėkmės garantas visose srityse“ – įsitikinusi Jūratė.

Ilona

Grožis ir estetika – Ilonos rankose. Kūrybiška ir idėjų nestokojanti dizainerė yra tikra savo srities specialistė, valdanti grafinį komunikacijos turinį bei gebanti sukurti estetiškai patrauklų dizainą. Aštuoni metai patirties grafinio dizaino srityje leidžia įgyvendinti netikėčiausias idėjas ir nestandartinius vizualinės komunikacijos sprendimus.
„Aplankyta įdomi paroda, meno galerija, kvapą gniaužiantis filmas ar kelionės, kurios praturtina sielą – tai didžiausi mano įkvėpimo šaltiniai“ – teigia Ilona.