""
1
Susisiekite
Vardas
Telefonas
Žinutė
0 /
Previous
Next

Komunikacija

Komunikacijos strategijų ruošimas, veiksmų plano rengimas, biudžeto planavimas ir įgyvendinimas.

Straipsnių, pranešimų spaudai, interviu, reportažų, kitos informacinės medžiagos rengimas ir viešinimas nacionalinėje bei regioninėje spaudoje, naujienų portaluose, radijuje ir kt.

Viešųjų kalbų ir kitų tekstų rašymas, tekstų redagavimas; nedidelės apimties tekstų vertimas; reprezentacinių, informacinių leidinių, naujienlaiškių turinio rengimas ir leidyba; korporatyvinio stiliaus kūrimas; metinių ir periodinių ataskaitų ruošimas, prezentacijų turinio ruošimas ir apipavidalinimas.

Socialinių, visuomeninių, švietimo projektų, kampanijų bei viešųjų ryšių akcijų kūrimas ir įgyvendinimas; korporatyvinių renginių organizavimas; verslo dovanos; įmonių tradicijų formavimas; atstovavimas viešoje erdvėje; konsultavimas.

Vidinės ir išorinės komunikacijos analizė; interneto svetainių koncepcijos, turinio kūrimas ir informacijos talpinimas; komunikacijos socialiniame tinkle „Facebook“ strategijos sukūrimas, turinio rengimas ir nuolatinis paskyros administravimas; įvaizdinių foto nuotraukų, vaizdo klipų ruošimas.