""
1
Susisiekite
Vardas
Telefonas
Žinutė
0 /
Previous
Next

Rinkai tiekiamų pakuočių reikalavimų atitikties įgyvendinimo ir deklaravimo praktiniai aspektai

Seminaro tikslas – aptarti ir išsiaiškinti iššūkius, su kuriais susiduria supakuotų gaminių ir pakuočių tiekėjai, įgyvendinantys ES direktyvos 94/62/EB bei Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo reikalavimus Lietuvoje. Seminaro metu lektorius pateiks patarimus ir rekomendacijas, bei galimus praktinius sprendimus kaip šiuos iššūkius efektyviai panaudoti įmonės naudai bei konkurencingumo didinimui. Kiekvienas dalyvis gaus specialiai šiam seminarui grupės ekspertų paruoštą mokomąją medžiagą su naujausia informacija.

Seminare bus aptartas naujasis tvarkos aprašas, kuris įsigaliojo nuo 2016 m. sausio 1 dienos bei naujausi dokumentai ir tvarkos, kurios tuo metu bus žinomos. Į Lietuvos Respublikos vidaus rinką pakuotes ir supakuotus gaminius tiekiantys ūkio subjektai privalo pateikti duomenis, patvirtinančius tiekiamos pakuotės atitiktį, pagrįstus dokumentais bei tyrimais. Pagal surinktą informaciją bus vertinama, ar į rinką tiekiama pakuotė atitinka esminius ES direktyvos 94/62/EB ir LR Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo reikalavimus. Dokumentų neturintiems ūkio subjektams grės baudos ir gaminių tiekimo rinkai ribojimai.

SEMINARO METU NAGRINĖJAMOS TEMOS:

  • Reikalavimai, keliami į rinką tiekiamoms pakuotėms. Esminės direktyvos 94/62/EB ir LR Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo nuostatos.
  • ES darniųjų standartų sistemos (LST EN 13427-13432) principai ir taikymas atitikčiai pagrįsti.
  • Rinkai tiekiamų pakuočių atitiktis esminiams reikalavimams: pakuotės sistemos ribos; pakuočių komponentų gamintojų, produktų gamintojų ir importuotojų prievolės.
  • Pakuočių minimizavimo ar optimizavimo sprendimų paieška ir pagrindimas tyrimų duomenimis taikant LST EN 13428:2006.
  • Pakuočių komponentų ir medžiagų gamintojų bei importuotojų tiekiamų medžiagų leistinos charakteristikos ir specifikacijos pagal LST 1655:2002 ir LST CEN/TR 13695-2:2004.
  • Pakuočių atliekų tvarkymo scenarijaus parinkimas ir vieno iš trijų standartų taikymas: galimybė pakuotės medžiagas perdirbti pagal LST EN 13430:2007 arba panaudoti energijai atgauti pagal LST EN 13431:2007 arba organiškai perdirbti pagal LST EN 13432:2004.

PAPILDOMA INFORMACIJA:

Seminaro trukmė: 5 akademinės valandos (kavos pertraukėlė įskaičiuota).
Kiekvienas seminaro dalyvis gaus specialiai šiam seminarui grupės ekspertų paruoštą mokomąją medžiagą su naujausia informacija bei dalyvio pažymėjimą.
Kontaktinis asmuo: Jūratė Timofejevienė, mob. 8 648 03 076.

Pranešėjai
Visvaldas Varžinskas Visvaldas Varžinskas

KTU Pakavimo inovacijų ir tyrimų centro vadovas.

Data 2016 05 31
Kaina Nuo 85 iki 95 EUR (be PVM)
Vieta KTU „Santakos” slėnis, K. Baršausko 59, Kaunas
Dalyvių atsiliepimai
[[[["field6","equal_to","2"]],[["show_fields","field28,field29,field30,field31,field32,field33"]],"and"]]
1
Registracijos forma

Svarbu! Pasirinkę dalyvių skaičių jo keisti nebegalėsite.

Seminaro kaina

Registracija patvirtinama tik gavus apmokėjimą. Gavę jūsų registracijos informaciją, elektroniniu paštu atsiųsime sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Sumokėtas dalyvio mokestis negrąžinamas. Vietoje užsiregistravusio dalyvio gali dalyvauti kitas asmuo.

Įmonės duomenys

Įmonės pavadinimas
Įmonės kodas
Įmonės adresas
PVM mokėtojo kodas
Kontaktinis telefonas

Dalyvio duomenys

Vardas
Pavardė
Telefonas
Pareigos

Antrojo dalyvio duomenys

Vardas
Pavardė
Telefonas
Pareigos
Sutinku/Nesutinku gauti informaciją apie organizuojamus seminarus, renginius
Previous
Next
""
1
Programa

Netrukus nurodytu el. paštu gausite detalią seminaro programą

Sutinku/Nesutinku gauti informaciją apie vykdomus organizuojamus seminarus, renginius.
Previous
Next