""
1
Susisiekite
Vardas
Telefonas
Žinutė
0 /
Previous
Next

Reklama

Reklaminių kampanijų strategijų kūrimas, priemonių bei veiksmų parinkimas ir įgyvendinimas, biudžeto sudarymas, darbų vykdymo kontrolė.

Užsakomųjų straipsnių rengimas ir viešinimas nacionalinėje bei regioninėje spaudoje, naujienų portaluose, radijuje ir kt. Reklaminių plotų išpirkimas: reklama ant transporto, pastatų, lauko stotelėse; išorinės reklamos projektavimas ir gamyba, leidimų derinimas.

Reklaminės ir informacinės medžiagos rengimas (bukletai, katalogai, prekių aprašai ir kt.) ir gamybos organizavimas; reklaminių suvenyrų ir dovanų apipavidalinimas.

Produktų ir paslaugų pristatymo renginių organizavimas; profesionalių produktų, paslaugų fotosesijų ir video reportažų ruošimas, foto nuotraukų retušavimas, fotomontažas.

Interneto svetainių koncepcijos ir turinio kūrimas, informacijos talpinimas; socialinio tinklo „Facebook“ turinio ruošimas, administravimas, reklamos išpirkimas.

Pagalba įvedant produktus į rinką (turime patikimus partnerius, kurie padės sutvarkyti visus produktų registravimo ar notifikavimo formalumus, paruošti ženklinimo reikalavimus atitinkančias etiketes, parengs lydinčius techninius dokumentus, išvers, adaptuos ir/arba įvertins reklaminę medžiagą).